Пакети для зберігання шин

Зберігаєш гуму в поліетиленовому пакеті? Негайно виймай! Дізнайся, чому не можна.

Мало хто купує спеціальні мішки для зберігання гуми, а при консервації просто пакують в поліетиленовий пакет, частіше сміттєвий, і тримають її там до наступного сезону. Але так робити категорично не можна!

Пакети для зберігання шин

Як целофан може вплинути?

Побічно, він, природно, не роз'їдає гуму, але допомагає її руйнувати! Якщо ви дотримуєтеся правил зберігання гуми, то значить, її миєте, але якщо гума висохне в повному обсязі, тоді в пакеті буде накопичуватися конденсат. Адже поліетилен не пропускає повітря. Така вологе середовище тривалий час буде потихеньку руйнувати гуму! Але це не єдиний мінус пакета.

Згідно рекомендацій по «консервації» шин, вони повинні бути захищені від ультрафіолетових променів, тобто не пропускати сонячне світло і перебувати в абсолютній темряві. Простий поліетиленовий мішок такого умови забезпечити не зможе! А значить, з'являється ще один фактор, який впливає негативно на збереження, оскільки ультрафіолет є причиною виникнення тріщин і зниження еластичності. Пакети для зберігання шин ви можете замовити тут https://polimer.ltd/areas_use/pakety-dlya-hraneniya-shin/.

Автомобільні покришки повинні зберігається в чохлах з повітропроникного нетканого матеріалу. У підсумку таке зберігання в пакеті сприяє тому, що термін служби покришок може скоротиться з 5 до 3-х років, тобто буде відбуватися прискорене старіння.

Пакети для зберігання шин

Як вийти з ситуації, що склалася?

Якщо немає можливості помістити автомобільну гуму в спеціальні чохли для зберігання, то можна, по-перше, укласти шину в темний пакет, який би пропускав мінімум ультрафіолету, а по-друге — залишити можливість контакту покришки з атмосферою. Адже головна помилка при зберіганні шин в пакетах — щільне затягування. Тому, як мінімум, потрібно попустити, або навмисно зробити кілька невеликих дірок, щоб гума «дихала» і була вільна циркуляція повітря. Тоді волога там не буде накопичуватися. Шкода шинам буде мінімальний!

На початку сезону, перед установкою, не забувайте перевіряти стан гуми після зберігання (наявність дефектів, висоту протектора, балансування колеса в зборі). Рівних вам доріг!